• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Bayan Peregrinein Tuhaf Çocukları Türkçe Dublaj İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 345 defa izlendi.
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Tarih:

  Bayan Peregrinein Tuhaf Çocukları filmini hd kalitede film izle me sitemizden izleyebilirsiniz.ABD sinema dünyası yeni bir sinema eserini daha vizyona sokmak için gün sayıyor. Başarılı sinema eserleri beyaz perdeye sırayla gelirken 2016 yılında gösterimde olacak eserlerin birbirinden güzel ve ödüllere layık olduğunu da belirtmek gerekiyor. 2015 ve 2016 sinema sezonunda Türkiye’de yabancı filmleri buraya getirme konusunda başarılı oldu diyebiliriz. Şimdi yeni bir eser daha gündemden düşmüyor. Bu eser hem macera yönü ile hem de fantastik bir kurgu olması ile dikkatleri üzerine topluyor. Fantastik macera özelliğini taşıyan kurguda birçok usta sinema sanatçısı da boy gösteriyor. Dolayısı ile de eğer sinema eserleri arasından seyretmek için bir tercih yapmanız gerekiyorsa; tercihlerinizden bir tanesi de Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları olması gerekiyor.

  Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları sinema eseri aslında direkt bir sinema ürünü değil. Aynı adı taşıyan fantastik macera türündeki kitabın beyaz perdeye uyarlaması şeklinde vizyona girecek. Bu yeni sinema projesi sayesinde 2016 sinema sektörü de yine kitap uyarlamasından bir ürünü beyaz perdeye getirecek. Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları izlemek isteyenler de ve özellikle kitabını okuyanlar sinema eserini çok merak ediyorlar. Bu sinema eserinin yönetmen koltuğunda Tim Burton oturuyor. Deneyim sahibi olan Tim Burton bu sinema projesinde bir uyarlama yapmak istemiş, bu nedenle de fazla risk almamış gibi gözükse de oyuncu kadrosunu açıkladıktan sonra Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları full izlemek isteyenlerin daha fazla ilgisini çekmeyi başardı.

  Bu sinema eseri için Tim Burton başrolde Johnny Depp ile anlaşmaya çalıştı. Uzun süren çabanın ardından Johnny Depp oyuncu kadrosunda yer almasa da en az onun kadar başarılı olan isimlerin başrolde boy gösterdiğini de belirtmek gerekiyor. Zaten Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları HD izleyecekler bunu daha iyi anlayacaklar. Biz yine de bazı küçük ipuçlarını sizlere vermek istiyoruz. Johnny Depp ile anlaşamayan usta yönetmen Tim Burton, başrolde oynamaları için Samuel L. Jackson ve aynı zamanda da Eva Green ile anlaştı. Bu durumun bir sonucu olarak da Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları Türkçe dublaj izleyicisi de meraklandı.

 • Tür Aile, Fantastik, Macera
 • Etiket ,
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Bayan Peregrinein Tuhaf Çocukları Türkçe Dublaj İzle