• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Grinin 50 Tonu Full HD izleTürkçe Altyazılı
  • İzlenme: 54 defa izlendi.
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Tarih:

  Grinin 50 Tonu filmini hd kalitede film izle me sitemizden izleyebilirsiniz.Geçtiğimiz Şubat ayında gösterime giren 1. filmin devam filmi Karanlığın Elli Tonu adlı Dram, Romantizm ve aşk kategorili film E. L. James’in aynı adlı romanından senaryolaştırılmış. Dünya çapında en çok satan kitaplar arasında yer alan bu romanın harika bir senaryo ile birleştirilmesi ile harika bir film de ortaya çıkmış.
  Filmin konusuna gelince Anastasia Steele bir edebiyat öğrencisidir ve aldığı bir ödev doğrultusunda ünlü, çekici ve zengin iş adamı Christian Grey ile bir röportaj yapar. Bay Grey ise her kadının başını döndürecek çekici, tavırlı ve oldukça yakışıklı bir adamdır. Onunla ilk karşılaştığı andan itibaren Christian Grey’in etkisi altına giren Anastasia bütün bildiklerini ve prensiplerini unutarak bu harika büyüye kendini bırakacaktır.
  Dünyada en çok satan ve en çok izlenen romantik filmlerin başında gelen Grinin Elli Tonu sitemizde sizleri üstün kalitesi ve kesintisiz izleme imkanı ile beklemektedir. Sevgiliniz ya da eşiniz ile izleyebileceğiniz bu harika aşk filmi sizi de etkisi altına alacak inanılmaz bir etkiye sahip. Filmi izledikten uzunca bir süre sonra normal düşünce ve hayatınıza döneceğinizi düşünüyoruz.
  Grinin Elli Tonu aşka mesafeli duran Anastasia Steele’nin karşılaştığı anda etkilendiği Grey’e teslim olması ile ilerler. Ancak Gray her konuda doyuma ulaşmış bir adamdır. Fakat Anastasia, Gray’ın seks ve ilişki konusunda bazı sırlarını ve istekleri vardır. Bu konularda Anastasia farklı düşünse de filmin ilerleyen bölümlerinde Anastasia’nın Gray’ın oyuncağı olup olmayacağını göreceksiniz.

  Grinin Elli Tonu gösterime girdiği Şubat ayında oldukça ses getirmiş olsa da alsında E.L. James’in dünya genelinde ses getiren ve Dünyanın en çok Satanlar sıralamasına giren aynı adlı romanından kaleme alınmış bir hikâyedir. Gerek romanı gerekse filmi dünya genelinde oldukça geniş bir kitleyi kendine bağlamıştır. Bu harika romantizm ve aşk dolu filmi sitemizden anında ve kaliteli olarak izleyebilirsiniz.
  Şubat ayında gösterime giren filmin konusu ile şu şekilde; üniversitenin edebiyat bölümünde öğrenci olan, prensipli, aşk meşk konularında çizgileri olan Anastasia Steele’nin bir ödevi için röportaj yapacağı Christian Grey ile karşılaşması ve ikilinin ilginç hikâyesini konu alıyor. Christian Grey kendinden çok emin tavırlı, çekici ve zengin olan bir iş adamıdır. Anastasia ise röportaj yapmaya gittiği ilk andan itibaren Grey’den oldukça etkilenir.
  Her zaman aşk konusunda prensiplerine sadık olan Anastasia Grey’in bu olgun ve kendinden emin tavırlarına daha fazla karşı koyamaz ve olayların akışına kendini bırakır. Grey görünen yüzünün arkasında seks ve ilişkilerde biraz daha ketum ve sıra dışı istekleri olan bir adamdır. Bunların zamanla farkına varan Anastasian’ın yaşadıklarının harika bir senaryo ve yönetmenlik ile ele alındığı filmi sitemizden hemen şimdi izleyebilirsiniz. Bu harika romantizm ve aşk filmini sevgiliniz ya da eşiniz ile mutlaka izlemenizi öneririz.

  Dünyanın en çok satan kitaplarından Karanlığın Elli Tonu harika bir senaryo ile beyaz perdeye uyarlanan bu yapıt son zamanlarda pek sık karşımıza çıkmayan bir kategoride sergileniyor. Filmin kategorisi aşk, romantizm ve erotizm olarak belirlenmiş durumda. Son yıllarda genellikle aksiyon ve maceraya önem veren film sektöründe bu tip yapıtlarında açlığının olduğu filmin elde ettiği başarıdan belli olmuş durumda.
  Bu harika romanın harika senaryosundan bahsetmek istersek, üniversitenin edebiyat bölümünde öğrenci olan prensipli ve sade bir güzelliği olan Anastasia Steele’nin başından geçen bir aşk öyküsünü anlattığını söyleyebiliriz. Aldığı bir ödev için Christian Grey adında vakur, kendinden emin, zengin ve ukala bir adam ile röportaj yapmak üzere yanına gitmesi ile başlayan öyküdür. Anastasia’nın bütün prensiplerini bir kenara iterek kendini Grey’in ve ona hissettiği duyguların kollarına bırakan Anastasia’yı ilginç sırları olan Grey’in sürprizleri beklemektedir.
  Bu harika romantik ve aşk dolu macera ile kendinizi bir anda başka bir duygu halinde bulacaksınız. Filme konusunu veren de dünyada en çok satan kitaplardan seçilen Grinin 50 tonu kitabıdır. Bu filmi en yüksek kalitede istediğiniz yerde ve istediğiniz zamanda sevdiğiniz ile birlikte izlemek isterseniz sitemizden yararlanabilirsiniz. Mükemmel bir aşk ve romantizm filmi izlemeyeli çok oldu diyorsanız bu film sizi her konuda tatmin edecek harika bir aşk filmi diyebiliriz. Sizlerde bu harika filmi izlemek için hemen sitemizden yararlanabilirsiniz.

 • Tür Dram
 • Etiket ,
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Grinin 50 Tonu Full HD izle