• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Hitlere Süikast izle türkçe dublajTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 58 defa izlendi.
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Tarih:

  Elser – Hitlere Suikast 2015 İzle filmini hd kalitede film izle me sitemizden izleyebilirsiniz.Eylül ortalarına doğru on sekiz eylül tarihinde sinemalarda siz değerli izleyicilerini bekleyecek olan tarihi bir dramın anlatıldığı, Hitler’e Suikast filmi; orijinal adıyla Hitlere Suikast izle ve Almanya’nın geçmişinden bir öyküye tanık ol.
  Elser filminde, Almanya tarihinde gerçekten yaşanmış bir olaydan yola çıkılarak yapılmış bir filme aktarış sistemi vardır Aşırı Alman milliyetçiliği tutumuyla, çoğu zaman “acımasız siyaset adamı” olarak tanınan o zamanların Almanya’sının Devlet Başkanı Hitler’e ve görevdaşlarına yapılan bir suikast girişimini konu alır Hitlere Suikast filmi. Ama işler planlandığı gibi gitmez ve ülkenin devlet başkanı da yönetimde görevini sürdüren partinin liderleri de tesadüfen erken çıkarlar ve yerleştirilen patlayıcı patladığında, geniş çaplı bir araştırma başlatılır kimin böyle bir girişime kalkıştığına dair.
  Elser Filmi, adını Almanya tarihindeki ünlü bir direnişçi olan Georg Elser’in anısına almıştır. Hem yakın geçmişte yaşanmış olaylardan izler taşıdığı için, hem de Tarihi Dram türünün çok ses getirecek bir örneği olacak kadar kaliteli bir yapım olduğu için Hitlere Suikast eylülde sinemalara girecek ve milyonlarca kişi de sitemizden Elser Full izle olanağıyla rahatlıkla filmi izleyebilecek.

  Hitlere Suikast Elser sinema yapıtı Almanya ile ilişkilendirilmiş olan bir sinema eseri olmaktadır. Hitlere Suikast Elser sinema yapıtında Almanya’nın tarihine tanıklık etmiş olacaksınız. 18 Eylül’de vizyona girecek olan Hitlere Suikast Elser sinema yapıtını seyretmenizi tavsiye ederiz. Hitlere Suikast Elser izleyicisi olan herkes bu tarihe tanık olacak ve aynı zamanda da heyecanlanacak.
  Oliver Hirschbiegel filmin yönetmenidir. Yaptıkları başarılı filmlerle kendinden oldukça fazla söz ettiren Oliver Hirschbiegel, ayrıca bu filmde yapımcılık da yapmıştır Elser hd izle ve güçlü bir tarihi senaryoya tanık ol.
  Film müziklerini, David Holmes yapmıştır. Peki bu Almanya tarihinin bir yansıtıcısı niteliğini taşıyan Elser Filmi oyuncu kadrosu kimlere ev sahipliği ediyor.
  Christian Friedel; Elser filminde en çok üzerinde durulan Hitlere Suikast karakterini canlandırıyor. İnatçı, rejim karşıtı ve filmde acı çekecek olan bir adam. Hitler ve parti liderlerinin bir nevi düşmanı…
  Cornelia Köndgen; bayan Elser. Canı pahasına yönetime inatla karşı olan o kahraman direnişçinin yakını ve belki de onun acısını en çok içinde yaşayacak kadın.
  Bu iki karakterin dışında Katharina Schüttler, Burghard Klaußner, Rüdiger Klink ve Michael Kranz gibi birçok ünlü, Alman yıldızları kadroda bulunmaktadır.
  Filmi alt yazılı izlemek istemiyor musunuz? Hitlere Suikast Türkçe dublaj izle ve alt yazı okuma derdinden kurtul.

 • Tür Savaş
 • Etiket ,
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Hitlere Süikast izle türkçe dublaj