• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Işıklar Sönünce türkçe dublajTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 200 defa izlendi.
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Tarih:

  Işıklar Sönünce filmini hd kalitede film izle me sitemizden izleyebilirsiniz.2016 yılı ABD yapımı olan ve korku filmleri kategorisinde yer alacak olan Lights Out adlı film ülkemizde de 22 Temmuz 2016 tarihinde vizyona girecek. Yönetmen koltuğunda David Sandberg’in yer aldığı filmin baş rollerini de Teresa Palmer, Billy Burke, Alicia Vela-Bailey, Alexander DiPersia ve Emily Alyn Lind paylaşıyorlar. Senaryosunu da David Sandberg’in kaleme aldığı filmin yapımcılığını ise James Wan ve Eric Heisserer üstleniyorlar.
  Sitemizde Lights Out izleyebileceğiniz yapım Amerikalı doğa üstü bir korku filmi. 2013 yılında kısa film olarak yola çıkan yönetmen David Sandberg tarafından yazılan yapım Amerika’da da 22 Temmuz 2016 tarihinde beyaz perdede yer alacak.
  Lights Out full izleyebileceğiniz yapımda Rebecca’nın annesi (Teresa Palmer) evi terk eder ve bu durum Rebecca’da çocukluk korkuları yaratır. Genç kız büyüyordur ve ışıklar yanarken neyin gerçek olup, neyin gerçek olmadığını fark etmeye çalışıyordur. Aynı zamanda küçük kardeşi Martin’in (Gabriel Bateman) de güvenliğini sağlamaya çalışan genç kız bu sürede korkunç olaylar yaşamaktadır. Doğa üstü bir varlık bütün aileye işkence yapmak için intikam dolu olarak geri dönmüştür.

  Sitemizde Lights Out Türkçe dublaj izleyebileceğiniz yapımda rol alan oyuncular ile üstlendikleri karakterleri şöyle sıralayabiliriz: Teresa Palmer rolü : Rebecca, Estalle rolü : Lotta Losten, Bard rolü : Amiah Miller, Gabriel Bateman rolü : Martin gibi, Alexander DiPersia rolü : Bret, Andi Osho rolü : Tosihio ve İskender rolü : Ava Cantrell
  Çekimlerine 29 Haziran 2015 tarihinde başlayan New Line Cinema, 05 Ağustos 2015 tarihinde de filmin çekimlerini tamamladı. Yapımı 09 Eylül 2016 tarihinde beyaz perdeye yansıtmak isteyen yapımcı Warner Bros ile yaptığı anlaşma sonrasında vizyon tarihini 22 Temmuz 2016 olarak belirledi.
  Sitemizde Lights Out HD izleyebileceğiniz film ve korku kategorisinde yer alan onlarca yapımı sitemizde kaliteli olarak seyredebilirsiniz. Sitemizde full, HD ve Türkçe dublaj özellikleri ile tercih edebileceğiniz yapımları tercih etmek, keyifli sinema saatleri yaşamanıza neden olacaktır. İyi seyirler dileriz.

 • Tür Korku
 • Etiket ,
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Işıklar Sönünce türkçe dublaj